REZERWACJA ONLINE

Gwarantujemy najlepsze ceny wszystkich naszych obiektów w rezerwacji online.


Zasady anulowania rezerwacji

Witamy w Lidoadriano.com

Lido Adriano jest miejscowością przylegającą do Morza Adriatyckiego, spokojną i relaksującą dla spędzenia tutaj Twoich słonecznych wakacji, pełnych życia z wszystkimi usługami spełniającymi warunki wygodnego i zadawalającego pobytu.

Od Wielkiej Nocy do Września plaże i pełne życia centrum publiczne stają się idealnym miejscem dla wakacji pod znakiem rozrywki i opalenizny.

Lido Adriano położone jest w niedużej odległości od Rawenny, pierwszoplanowego centrum kulturalnego oraz od nadmorskich centrów turystycznych Romanii, takich jak Marina di Rawenna i Milano Marittima.

W odległości kilku kilometrów znajduje się Mirabilandia, największy we Włoszech Park rozrywkowy oraz inne miejsca odpoczynkowe, odpowiednie dla spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym i dla młodzieży. Dla wakacji poświęconych poprawieniu zdrowia i dobrego samopoczucia służy leżąca w pobliżu Punta Marina Terme, która gwarantujezakwaterowanie chcącym korzystać z usług znanego centrum termalnego.

 

 

WYBIERZ NASZE REZYDENCJE DLA TWOICH WAKACJI

 

Wybierz nasze rezydencje spełniające wszystkie wymagania dla Twoich wakacji nad brzegami Romanii. Oszczędne rozwiązanie z pełnym komfortem relaksujących wakacji wspólnie z przyjaciółmi lub z rodziną.

W Lido Adriano znajdują się Long Beach Village, Residence Solaria, Hotel *** Le Dune, natomiast w Punta Marina Terme jest Villaggio Teodorico.