Marina Romea

Parki rozrywki w pobliżu Lido Adriano

Cisza, relaks i wyjątkowo piękne pejzaże sprawiają, że Marina Romea  jest jednym z najbardziej eleganckich wybrzeży okolic Rawenny.

To urocze miasteczko –   otoczone laguną Pialassa della Baiona, a od wschodu i zachodu starymi lasami sosnowymi - oferuje turyście niezapomniany i beztroski pobyt, zainspirowany kulturą starożytnych, a konkretnie konceptem rzymskiego „otium”.
Marina Romea, to miejscowość z portem dla małych łodzi, z willami wybudowanymi w pobliżu sosnowych lasów i złotych plaży, w której przeplatają się w harmonii nowoczesne kąpieliska i naturalne wydmy, gwarantując doskonały wypoczynek i życie na łonie natury.
Marina Romea jest najodpowiedniejszą miejscowością w Delcie Padu do obserwowania ptactwa (Birdwatching), dzięki swojemu położeniu wśród przepięknych lasów sosnowych, niedaleko wilgotnego i słonawego obszaru - zaliczanego do najpiękniejszych w okolicy; jest to jednocześnie kurort najbliższy miejscowości Torretta di Valle Mandriole, tzw. ‘the best hot spot’, czyli najlepszy punkt do obserwacji -  na terenie całej Delty ( już w Torretta  można rozpocząć obserwacje przeróżnych gatunków ptaków i umieścić je na naszej osobistej liście ‘check-list’).  Wystarczy jedynie dobra lornetka czy luneta, by cieszyć się naturą, pięknem tego wilgotnego obszaru o słodkiej wodzie - pozostałości po naturalnym środowisku w przeszłości.

REZERWACJA ONLINE

Gwarantujemy najlepsze ceny wszystkich naszych obiektów w rezerwacji online.


Zasady anulowania rezerwacji