Long Beach Village

WSZYSTKIE WYGODY NIEDALEKO OD PLAŻY

Long Beach – wioska urlopowa, która zapewni Ci relaks w komfortowych warunkach.
Usługi plażowe: leżaki, parasole, rowery wodne dla spacerów po morzu, bar – restauracja oferująca gamę posiłków i przekąsek, które można zjeść wprost na plaży, wieczory happy-Hours, spędzane z przyjaciółmi, popijając aperitif.

Usługi

Village oferuje 98 dwuosobowych apartamentów wyposażonych w klimatyzację, telefon i sejf. Basen dla wzmocnienia wytrzymałości i siły mięśni.

Nie mogło także zabraknąć parku zabaw dla dzieci, salonu gier dla młodzieży, pól do gry w koszykówkę i siatkówkę oraz stołu do poing-pongu.Plażowy Tenis - Beach tennis, który jest ostatnim krzykiem mody wśród gier przyciąga miłośników z całych Włoch.

Long Beach gości jedno ze spotkań włoskich rozgrywek tenisa plażowego.

BILO 2/3/4/5 łóżkach. (ok. 45 mkw.)

Pokój dzienny z dwoma pojedynczymi łóżkami i aneksem kuchennym, sypialnia z podwójnym łóżkiem lub dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienka z prysznicem, balkon lub ogród. Parking na terenie wsi.

Raj dla dzieci

Uprzywilejowane położenie wprost nad morzem w połączeniu z całkowitym brakiem ruchu samochodowego wewnątrz wioski czynią plażę Long Beach dosłownym rajem dla dzieci, które mogą swobodnie i bezpiecznie cieszyć się słońcem i morzem

Usługi plażowe wliczone w cenę

Od maja do września oferujemy wszystkim naszym gościom usługi plażowe w postaci parasola i 2 leżaków + animacje na plaży. Wszystko jest wliczone w cenę pobytu.

 

Interaktywna prezentacjaREZERWACJA ONLINE

Gwarantujemy najlepsze ceny wszystkich naszych obiektów w rezerwacji online.


Zasady anulowania rezerwacji

Gdzie jesteśmy

Long Beach Village Viale Gaetano Donizetti, 4 48122 Lido Adriano (RA) Italy