Sport, relax e divertimenti

Sport, relaks i spędzanie wolnego czasu

Plaża w Lido Adriano jest synonimem słońca i morza, ale dysponuje także urządzeniami sportowymi każdego rodzaju, gdzie można uprawiać tenis plażowy, siatkówkę plażową, ping pong… dla każdego, kto kocha sport na świeżym powietrzu i współzawodnictwo z przyjaciółmi.
Jest także miejscem, w którym można się zrelaksować na słońcu w cieniu parasola, obserwując dzieci bawiące się w miejscach dla nich przeznaczonych, a wieczorem dla tych, którzy kochają „słodkie życie” jest miejscem gdzie można wypić aperitif, wziąć udział w party i w zabawach tanecznych na plaży.

REZERWACJA ONLINE

Gwarantujemy najlepsze ceny wszystkich naszych obiektów w rezerwacji online.


Zasady anulowania rezerwacji

Morze i dzieci

Wakacje nad morzem odprężają i pomagają w zdrowym rozwoju dzieci. Lido Adriano jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi.
Nad morzem korzysta się ze świeżości bryzy morskiej, kąpieli regenerujących, najróżniejszych i najbardziej fantazyjnych zabaw. Sole i jony wydobywające się z wody morskiej dzięki wiatrowi i ruchowi falującemu wody są transportowane wzdłuż brzegu i tworzą aerozol naturalny, zdrowotny i oczyszczający drogi oddechowe. Plaża w Lido Adriano jest wyposażona we wszystkie urządzenia konieczne dla spędzenia w rodzinie relaksujących i pełnych zabaw wakacji!