Teodorico Village

Wioska Zanurzona w Zieleni

Wioska turystyczna Teodorico znajduje się 450 m od morza i graniczy z lasem sosnowym w Punta Marina Terme. W jej skład wchodzą nowocześnie umeblowane 225 małe wille, rozlokowane na powierzchni 49 000 m2.

Usługi

Wioska oferuje wszelkie nowoczesne wygody takie, jak basen dla dorosłych o powierzchni  1.000 i basen dla dzieci o pow. około 300 mg, park zabaw dla dzieci, obszerne tereny pełne zieleni, odpowiednie na spacery i relaks, restaurację, pizzerię, bar i lodziarnię oraz centrum usługowe z biurem wymiany waluty, kasa biletowe parków tematycznych w okolicy Rawenny (Mirabiliandia, Fiabiliandia, Włochy w Miniaturze Acquafan) oraz asystencję dla wszystkich naszych gości. Cały teren wioska jest ogrodzony i każdy domek posiada numerowane miejsce dla parkowania samochodu.


Usługi plażowe wliczone w cenę

Od maja do września oferujemy wszystkim naszym gościom usługi plażowe w postaci parasola i 2 leżaków + animacje na plaży. Wszystko jest wliczone w cenę pobytu.

 

Domki

Parter: (26 m2) składające się z salonu z dwuosobową wersalką lub z 2 pojedynczymi łóżkami, z kąta kuchennego, z łazienki, wc
Pierwsze piętro: (10 m2) sypialnia z łóżkiem małżeńskim i balkon o pow. około 6 m2.  W Domkach 6 osobowych jest dostępna dodatkowa antresola o powierzchni 12 m2.
Wszystkie domki są wyposażone w pralkę i TV.
Domki są umeblowane z myślą o goszczeniu od 2 do 6 osób.
Każdy domek posiada prywatny ogródek z patio o pow. 7 m2, wyposażony w stół i krzesła oraz grill.

REZERWACJA ONLINE

Gwarantujemy najlepsze ceny wszystkich naszych obiektów w rezerwacji online.


Zasady anulowania rezerwacji

Gdzie jesteśmy

Villaggio Teodorico Viale delle Americhe 48122 Punta Marina Terme (RA) Italy


Villaggio Teodorico - Punta Marina Terme (RA) GOOGLE MAP